Založ si blog

Poďakovanie z Trnavy

Týmto nevšedným spôsobom – oznamom chcem poďakovať pánovi doktorovi, oftalmológovi a očnému operatérovi, Jurajovi Horváthovi za vydarenú operáciu mojich očí, ktorej som sa nesmierne bála, a preto aj stále odkladala. Nad strachom som zvíťazila. Konečne moje oči videli a svietili lepšie.

Jeho pracovisko je na Poliklinike Družba na 1. poschodí v Trnave. Slúži nielen tunajším, ale prichádzajú za ním oční pacienti aj z okolitých dedín a miest od skorého rána. Pracuje s veľkým tímom zdravotníckych pracovníkov – sestier, aj s Mudr. H. Chrvalovou v modernej ambulancii.

Na zvedavé otázky, aký je, nech vám poslúžia moje odpovede: dochvíľny, prichádza do práce včas, skromný, nevznáša sa vo výšinách, nežiada pozdrav od svojich pacientov, ale ich on pozdraví svojím pozdravom „Vitajte“, lebo si ich váži. Má priateľskú povahu, na chodbe sa prihovára pacientom s úsmevom. Zrozumiteľnými otázkami pacienta sonduje, vysvetľuje, radí, pomôže. V práci nie je nervózny, ale pokojný. Bez namyslenosti, lebo je znalý príslovia „kto vysoko lieta, nízko padá“ a má vysokú inteligenciu. Práca pre neho nie je iba zamestnaním, ale povolaním a potešením. Jeho osoba si zaslúži samé superlatívy. Je to človek s veľkým Č, bez všakovakých manierov, nezaľúbený do svojho ega. Odkaz pre tých, ktorí sa boja očnej operácie: nebojte sa, je s lokálnou anestéziou – bez bolesti.

S odkazom vďaky

Antónia Korcová

Úprimné poďakovanie

30.07.2022

Po prechodenej chrípke ešte v r. 2000 mi ostalo choré srdce, dôsledky pociťujem ešte aj dnes ako 93 ročná. Rozhodla som sa vyhľadať za pomoci už vyliečených pacientov a iných múdrych ľudí, lekára s vysokým renomé. Našla som ho. Je to Mudr. Vladimír Maček, kardiológ. Cesta k nemu bola dlhá, trvala niekoľko týždňov. Chcem ho zviditeľniť aj touto cestou, ak vás [...]

Prigožin

Zamínovali nám únikovú trasu, po mojich žoldnieroch strieľali, tvrdí Prigožin o ruských vojakoch

05.06.2023 07:31

Cestu Prigožinovi žoldnieri využívali na sťahovanie sa z Bachmutu.

hormuzský prieliv, lod, namornik

Lode Británie a USA zasahovali pri incidente v Hormuzskom prielive

05.06.2023 06:42

Zasahoval americký torpédoborec USS McFaul a fregata britského kráľovského námorníctva HMS Lancaster, z paluby ktorej vyštartoval vrtuľník.

vojna, belgorod, rusko

Aj my bojujeme proti Rusom v Belgorodskej oblasti, tvrdia poľskí dobrovoľníci

05.06.2023 06:30

Takzvaný Poľský dobrovoľnícky zbor, ktorý pôsobí na strane ukrajinských ozbrojených síl, sa prihlásil k účasti v bojoch v ruskej Belgorodskej oblasti.

rokovanie, parlament, schôdza, Boris Kollár

O koľko miliónov vlastne ide? Parlament čaká veľká letná rekonštrukcia, poslanci môžu hlasovať aj rukami a na lúke

05.06.2023 06:00

Za posledných 20 rokov sa hlasovací systém v parlamente nemenil. Jediný pokus o zmenu bol v roku 2016.

antoniakorcova

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1777x
Priemerná čítanosť článkov: 889x

Autor blogu

Kategórie