Založ si blog

Poďakovanie z Trnavy

Týmto nevšedným spôsobom – oznamom chcem poďakovať pánovi doktorovi, oftalmológovi a očnému operatérovi, Jurajovi Horváthovi za vydarenú operáciu mojich očí, ktorej som sa nesmierne bála, a preto aj stále odkladala. Nad strachom som zvíťazila. Konečne moje oči videli a svietili lepšie.

Jeho pracovisko je na Poliklinike Družba na 1. poschodí v Trnave. Slúži nielen tunajším, ale prichádzajú za ním oční pacienti aj z okolitých dedín a miest od skorého rána. Pracuje s veľkým tímom zdravotníckych pracovníkov – sestier, aj s Mudr. H. Chrvalovou v modernej ambulancii.

Na zvedavé otázky, aký je, nech vám poslúžia moje odpovede: dochvíľny, prichádza do práce včas, skromný, nevznáša sa vo výšinách, nežiada pozdrav od svojich pacientov, ale ich on pozdraví svojím pozdravom „Vitajte“, lebo si ich váži. Má priateľskú povahu, na chodbe sa prihovára pacientom s úsmevom. Zrozumiteľnými otázkami pacienta sonduje, vysvetľuje, radí, pomôže. V práci nie je nervózny, ale pokojný. Bez namyslenosti, lebo je znalý príslovia „kto vysoko lieta, nízko padá“ a má vysokú inteligenciu. Práca pre neho nie je iba zamestnaním, ale povolaním a potešením. Jeho osoba si zaslúži samé superlatívy. Je to človek s veľkým Č, bez všakovakých manierov, nezaľúbený do svojho ega. Odkaz pre tých, ktorí sa boja očnej operácie: nebojte sa, je s lokálnou anestéziou – bez bolesti.

S odkazom vďaky

Antónia Korcová

Úprimné poďakovanie

30.07.2022

Po prechodenej chrípke ešte v r. 2000 mi ostalo choré srdce, dôsledky pociťujem ešte aj dnes ako 93 ročná. Rozhodla som sa vyhľadať za pomoci už vyliečených pacientov a iných múdrych ľudí, lekára s vysokým renomé. Našla som ho. Je to Mudr. Vladimír Maček, kardiológ. Cesta k nemu bola dlhá, trvala niekoľko týždňov. Chcem ho zviditeľniť aj touto cestou, ak vás [...]

SR Pohoda festival počasie búrky ukončenie predčasné TNX

Pošlite nám videá búrky, žiada polícia účastníkov festivalu Pohoda

24.07.2024 12:52

Polícia vedie pre pád stanu na festivale trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecného ohrozenia.

Simsik Cynthia

Prípad zavraždenej hádzanárky: Obvinili jej partnera, bývalého príslušníka Finančnej správy

24.07.2024 12:22

Obvinený Juraj sa údajne k svojmu skutku priznal minimálne trom rodinným príslušníkom, všetci traja už aj vypovedali pred vyšetrovateľom.

Robert Fico / Viktor Orbán /

Slovensko a Maďarsko pod paľbou kritiky od eurokomisie. Čechov pochválili

24.07.2024 11:56, aktualizované: 12:28

Podľa jej podpredsedníčky Věry Jourovej štáty úplne či čiastočne splnili dve tretiny (68 percent) odporúčaní vydaných v roku 2023.

antoniakorcova

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2938x
Priemerná čítanosť článkov: 1469x

Autor blogu

Kategórie